4 rezultate

Oferte imobiliare ale agentului Denise Dobra

Casă 130 mp + teren 515 mp | Complex nou cu piscină | Concept premium

178,000 € + 21% TVA

Casă / Vilă cu 3 camere de vânzare
Domnesti
130 mp
2026

Casă nouă lângă pădure, 4 camere, ideală pentru familie

189,000 €

Casă / Vilă cu 4 camere de vânzare
Clinceni
105 mp
2025

Mansardă tip loft în FLoreasca| 183.9 mp total | 6 camere

385,000 €

Apartament cu 6 camere de vânzare
Floreasca, Bucuresti
183 mp
1950

2 camere | 77,6 mp | Pipera Plaza | Investiție solidă

139,900 € + 21% TVA

Apartament cu 2 camere de vânzare
Central, Voluntari
70 mp
2024

Spațiu comercial +120mp curte la 5 minute de Metrou Pipera

6,656 € (negociabil) + 21% TVA

Spațiu comercial de închiriat
Pipera, Bucuresti
459 mp
1986

Restaurant de închiriat- Piața Romană

6,000 €

Spațiu comercial de închiriat
Calea Victoriei, Bucuresti
100 mp

Spațiu în vilă interbelică Cotroceni ideal clinică sau birou

1,802 €

Spațiu comercial de închiriat
Cotroceni, Bucuresti
68 mp
1930

Apartament 2 camere Dorobanți

630 €

Apartament cu 2 camere de închiriat
Dorobanti, Bucuresti
55 mp
1970

Cartierul Francez 3 camere 115 mp parcare inclusa - Herăstrău

3,300 €

Apartament cu 3 camere de închiriat
Soseaua Nordului, Bucuresti
115 mp
2015

Herastrău apartament 3 camere 140 mp parcare și boxă

1,800 €

Apartament cu 3 camere de închiriat
Herastrau, Bucuresti
119 mp
20010

Primăverii apartament 3 camere cu terasă 55 mp și parcare

1,500 €

Apartament cu 3 camere de închiriat
Primaverii, Bucuresti
85.9 mp
2002

Apartament 2 camere modern la prima închiriere in zona Floreasca

900 €

Apartament cu 2 camere de închiriat
Floreasca, Bucuresti
45 mp
2024

Apartament 4 camere cu centrala termica-Panduri-Progresului

1,200 €

Apartament cu 4 camere de închiriat
Cotroceni, Bucuresti
90 mp
1990

Apartament cu 3 camere cu loc de parcare inclus 13 Septembrie

670 €

Apartament cu 3 camere de închiriat
13 Septembrie, Bucuresti
83 mp
1983

Spațiu birou 2 camere Piața Victoriei + loc de parcare

580 €

Apartament cu 2 camere de închiriat
Dorobanti, Bucuresti
46 mp
1977

D&D ESTATE, Agenție imobiliară Bucuresti, va ofera 41 oferte imobiliare, actualizate la zi, din categorii precum apartamente de vânzare Bucuresti, apartamente de închiriat Bucuresti, apartamente de vânzare Bucuresti, apartamente de închiriat Bucuresti sau spații comerciale de închiriat Bucuresti.